book

Relacja z wybuchu wulkanu

Tworzymy książkę o przebiegu wybuchu wulkanu na La Palmie. Zostaw swojego maila, aby zdobyć swoją kopię wcześniej, niż inni.

Adres e-mail tylko na potrzeby lapalma.pl. Możesz wypisać się z tej listy w dowolnym momencie. Link do wypisania będzie znajdował się na dole przysłanego od nas maila. Korzystamy z MailChimp, zapoznaj się z polityką prywatności ich platformy.

Najdłuższy wybuch wulkanu w znanej La Palmie historii powoli wygasa i nadszedł czas, by skondensować wszystko w książce. Kompilacja dzienników Sabiny, znanej jako szefowa restauracji La Vitamina w Los Llanos.

Naszym celem jest przedstawienie historii związanej z Wulkanem w sposób autentyczny i stworzenie źródła informacji dla wszystkich Polaków odwiedzających La Palmę w przyszłości, nawet tej bardzo odległej.

Praca grupowa

Główny tekst jest gotowy, pracujemy nad składem, zdobyciem i doborem zdjęć, czeka nas korekta, skład, itd. Projekt powstaje dzięki współpracy ochotników. Jeśli chcesz dołączyć się do projektu, np. dysponujesz zdjęciami lub materiałem, który może uczynić książkę lepszą, skontaktuj się z nami.

Strona na Facebooku | Grupa na Facebooku